výroba razítka na počkání Praha

Výroba razítka na počkání Praha

Výroba razítek na počkání Praha

 
RADY A PODMÍNKY

výroba razítka na počkání Praha, objednávky online

KAVALÍR CZ s.r.o.

Moskevská 659/63a

(uvnitř v areálu, budova AD Partner)

101 00  Praha 10 - Vršovice

 

Po - Pá: 8 - 16.30 hod.


tel.: 602 263 323

e-mail: razitka@kavalir.cz

 

 

 

 

 

 

 

RADY A PODMÍNKY

Ceny a slevy?

 

Při expresní výrobě razítka na počkání účtujeme 30% příplatek.

 

 

Všechny ceny v našem e-shopu jsou uvedeny včetně DPH. Cena u samobarvícího razítka zahrnuje vždy kompletní razítko - strojek, gumičku (štoček) a polštářek. Grafický návrah a zpracování je ZDARMA. Štoček lze objednat i samostatně, ale doporučujeme objedant společně s novým polštářkem.

 

Slevy na razítka lze individuálně dohodnout na e-mailu razitka@kavalir.cz, případně na tel.: 602 263 323.

 

Platba převodem lze po domluvě. Zasíláme i na dobírku.


Co má obsahovat razítko?

 

Údaje na razítku by měly souhlasit se živnostenským listem:

 

- název firmy (u fyzických osob jméno a příjmení)

- činnost

- adresa

- IČ (pro plátce DPH i DIČ)

- telefon, e-mail, web (volitelné)

 

Údaje, které sdělíte ve Vaší objednávce, neposkytujeme třetím osobám.

 

 

Jak dlouho trvá výroba razítka, případně za jak dlouho mi razítko přijde poštou?

 

 

Pokud přijdete k nám na prodejnu, tak jsme schopni razítko vyrobit na počkání do 15 minut. V případě, že chcete zaslat hotové razítko poštou, tak většinou do druhého dne odesíláme. Pokud si objednáte razítko přes internet, tak výroba trvá dle množství zakázek přibližně do druhého dne. Pokud požadujete rychlejší výrobu, tak nám odešlete objednávku a zvolejte abychom se domluvili na rychlejší výrobě.

 

 

Mohu si objednat razítko bez registrace?

 

 

ANO, pokud nechcete vyplňovat registrační údaje, můžete přímo razítko objednat, případně poslat svoji objednávku běžně e-mailem. Jen musíte napsat co požadujete. Kromě textu v razítku typ strojku, barvu tisku, popř. barvu strojku, fakturační a dodací adresu a způsob platby.

 

 

Jak poznám, že byla objednávka přijata v pořádku?

 

Na registrační e-mail Vám přijde rekapitulace celé objednávky. Tento e-mail přijde zároveň i do našeho zakázkového systému.

 

 

Co je to MCI?

 

Individuální vícebarevné otisky (MCI - Multi Color Impressions) Trodat jsou novinkou mezi razítky. Nyní Vám můžeme nabídnout skutečnou individualitu. Vaše razítko dostává další rozměr - protože život je barevný!

 

 

Co potřebuji k objednávce razítka pro lékaře?

 

Tato razítka, stejně jako razítka se státním znakem, pro školy, soudy, úřady, policii atd., spadají pod přísnou kontrolu a nevyrobíme je bez řádné objednávky, podložené příslušnými dokumenty. Navíc ověřujeme kontaktní osoby, popř. přímo u uvedené instituce zda o objednávce vědí a schvalují ji.

 

 

Jak na logo? V jakém formátu dodat podklady?

 

Loga a návrhy razítek přijímáme v elektronické podobě na flash-disku, CD, DVD, nebo e-mailem.

 

Formáty: běžné 1:1 bitové mapy *.jpg, *.tif, *.bmp. apod. Dále Adobe Illustrator (AI), Corel Draw 14 (CDR), EPS, Acrobat Reader (PDF) -(písma převedená na křivky, případně dodat i použitý font). Předlohu razítka je možné přinést vytištěnou na papíře, jako hlavičkový papír, popř. vizitku. Máme k dispozici mnoho typů českých písem. Není vhodné používat do razítka písmo menší než 7 bodů - vzhledem k tomu, že se jedná o mokrý tisk, může docházet k zaslepení jednotlivých písmen.

 

 

Lze na razítku použít státní znak?

 

Ano, ale jen u osob oprávněných a uvedených v zákoně 352/2001 Sb. o užívání státních symbolů České republiky. Razítko, na němž je vyznačen malý státní znak, je kulatého tvaru o průměru 20 mm, 25 mm nebo 36 mm; malý státní znak je vyobrazen uvnitř kruhu, na jehož obvodu je označení oprávněné osoby, popřípadě i označení její organizační součásti a sídla (dále jen "úřední razítko"). Používá-li oprávněná osoba více úředních razítek, musí tato razítka obsahovat i pořadová čísla. Otisk úředního razítka je jednobarevný. Úřední razítko nesmí obsahovat velký státní znak. Při objednávce razítka se státním znakem vyžadujeme písemnou objednávku.

 

 

Jak dlouho vydrží polštářek samobarvícího razítka?


Životnost jednoho polštářku záleží na frekvenci razítkování, uvádí se cca 1000-1500 otisků, při běžném razítkování však vydrží polštářek i několik let.

 

 

Co dělat, když razítko slabě tiskne?


Nedoporučujeme polštářek nijak dobarvovat. Polštářky jsou při výrobě plněny speciální technologií, jejíž kvalit nelze ručně dosáhnout. Nejlepší, a i nejšetrnější volbou pro razítko je výměna stávajícího polštářku v razítku za nový polštářek.

 

 

Je možné, např. při změně sídla, na razítku dodělat jen jeden řádek?


Bohužel, při změně některého z údajů na razítku není možné změnit pouze jen jeden řádek štočku, je nutné vyrobit zcela nový štoček s novými údaji.

 

 

Vyrábíte razítkové štočky i do jiných značek a velikostí razítek?

 

Ano, štočky do razítek jiných běžných značek jako Trodat, Colop, Shiny, vyrábíme. U novějších typů těchto značek razítek stačí nahlásit model konkrétního razítka, u starších modelů je nutné zaslat rozměry tiskové plochy razítka. Vyrábíme i štočky do atypických razítek různých tvarů i velikostí.

 

 

Můžu u vašeho obchodu zaparkovat autem?


Ano, přímo u prodejny je parkoviště vyhrazeno pro naše zákazníky ZDARMA.

 

 

Nevíte si s něčím rady?

Zavolejte nám na tel.: 602 263 323 nebo nám napište na razitka@kavalir.cz.

 

NÁKUPNÍ KOŠ

Nákupní košík je prázdný.
PŘIHLÁŠENÍ

 
 
 
 
   
 
  REGISTROVAT  
Zapoměli jste heslo?
Klikněte ZDE
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Razítko Trodat 4913    Razítko Trodat 4913
719,- Kč s DPH
690,- Kč s DPH
Razítko Trodat 4912    Razítko Trodat 4912
599,- Kč s DPH
580,- Kč s DPH
Štoček do razítka Trodat 4913, Colop Printer 40    Štoček do razítka Trodat 4913, Colop Printer 40
330,- Kč s DPH
320,- Kč s DPH

výroba razítek

 

Pokud již máte funkční razítko Trodat či Colop a např. z důvodů změny firemního sídla, či tel. kontaktů potřebujete aktualizovat údaje na razítku, jste u nás na správné adrese. Textové pole razítka, neboli štoček Vám vyrobíme a vyměníme během 15 minut.


HOME
   |    O NÁS
   |    DOPRAVA A PLATBA
   |    RADY A PODMÍNKY
   |    KONTAKT
   |    OBCHODNÍ PODMÍNKY
Naše společnost se specializuje se na expresní výrobu razítek na počkání do 15 minut v Praze. Nabízíme razítka Trodat a Colop. Můžete si u nás objednat kompletní razítko včetně gumičky a polštářku, případně samostatný štoček nebo polštářek. Vyrábíme textové, datumové, kapesní, paginovací, reliéfní, atypická  a kulaté razítko.
Copyright © KAVALÍR CZ s.r.o.